Torby i worki

Bawełniane i ekologiczne

Zajmujemy się produkcją ekologicznych toreb
bawełnianych z nadrukiem,

które doskonale zastępują torby foliowe, które nie tylko są szkodliwe dla naszego środowiska, ale mogą również rozkładać się nawet do tysiąca lat!

Oprócz tego sprzedajemy różnego rodzaju worki i woreczki z nadrukiem, które doskonale zastępują torby foliowe, które nie tylko są szkodliwe dla naszego środowiska, ale mogą również rozkładać się nawet do tysiąca lat!

Torby bawełniane to świetna, ekologiczna alternatywa dla reklamówek zakupowych, a oprócz tego to doskonały pomysł na reklamę. Bawełniane torby reklamowe to doskonały pomysł na reklamę swojej firmy, a także pokazanie klientom, że firma dba o środowisko. Oprócz tego ekologiczne torby bawełniane to niezwykle trwały i przede wszystkim przydatne produkty, które klienci doceniają.

Bawełniane torby z nadrukiem to produkt mający na celu propagowanie toreb wielokrotnego użytku jako alternatywy do setek tysięcy jednorazowych toreb foliowych. Jesteśmy importerem toreb bawełnianych, a w naszym sklepie sprzedajemy torby z nadrukiem: bawełniane, lniane, z juty, drelichu i włókniny biodegradowalnej. Nasze torby ekologiczne cechuje przede wszystkim solidne i estetyczne wykonanie.

Szwy toreb są wykończone overlockiem. Dodatkowo na życzenie klienta mocujemy ucha toreb tak zwanym krzyżakiem. Dostarczamy swoje bawełniane torby ekologiczne w mieście Warszawa oraz okolicach. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie nadruku lub haftu.

Markus Torby to importer toreb bawełnianych, dla którego liczy się jakość sprzedawanych produktów, ale również zadowolenie swoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkt były jak najlepsze.

Standardowe modele:

Symbol wymiar rodzaj
-B1 38x41cm płaska/krótkie ucho
-B2 38x41cm płaska/długie ucho
-B3 38x41cm z dnem 8 cm/kr. ucho
-B4 38x41cm z dnem 8 cm/dł. ucho
-B5 38x41cm płaska w różnych kolorach

OKAZJA!

TORBA BAWEŁNIANA Z NADRUKIEM 1-KOLOROWYM

JUŻ OD 1.99 zł/szt netto *

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

Co wyróżnia nasze torby reklamowe?

Jesteśmy firmą

świadczącą usługi

dla naszych klientów na rynku polskim jak również zagranicznym.

Zaufali nam klienci marek klasy PREMIUM którzy cenią sobie najwyższą jakość.

Specjalizujemy się w wykonywaniu jedno lub wielobarwnych nadruków na tekstyliach, papierze i tworzywach sztucznych.
Do sitodruku używamy farb, wodnych, plastizolowych oraz wywabowych dzięki czemu uzyskujemy doskonały efekt kolorystyczny a tym samym są one jednocześnie bezpieczne.

Kontakt

Zaufali nam