Odzież reklamowa

Odzież reklamowa odgrywa bardzo ważną rolę w promocji firm. Umieszczanie logotypów lub znaków firmowych na odzieży czy dodatkach to skuteczne działanie brandingowe.

Odzież reklamowa od producenta Markus – najlepszy wybór dla Twojej firmy

Znalezienie producenta, z którym nawiążemy współpracę dotyczącą realizacji odzieży reklamowej, czasem jest bardzo trudne. Jeżeli chcemy, aby ubrania te były dobrej jakości, a efekt naprawdę zadowalający, warto wybrać sprawdzoną firmę.  Jako Markus działamy na rynku prawie 20 lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji odzieży reklamowej.

odzież reklamowa Markus

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

Bluzy i koszulki z nadrukiem dla Twojej firmy

Oferujemy bluzy i koszulki z nadrukiem oraz haftem. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie pod względem ilości kolorów, nadruku oraz rodzaju tkaniny. Wykonujemy znakowanie odzieży technikami takimi jak sitodruk, termotransfer, solvent, flex, flock oraz DTG. Bazujemy na renomowanych markach odzieży reklamowej tj. Fruit of the Loom, Stedman, B&C, Gildan, James&Nicholson oraz wiele innych.

Odzież reklamowa najwyższej jakości

Nasza odzież reklamowa cechuje się trwałością i odpornością na rozciąganie oraz zmechacenia. Ponadto ubrania te umożliwiają przepuszczanie powietrza, co jest możliwe dzięki zastosowaniu bawełny. W trosce o wysoki standard i zadowolenie klientów oferowana przez nas odzież reklamowa cechuje się: odpowiednią gramaturą tkaniny, na ogół powyżej 180g, składem z przewagą bawełny, taśmą wzmacniającą na karku i ramionach, brakiem szwów bocznych, metką z rozmiarem i zaleceniami eksploatacyjnymi w kołnierzu.

Rozmiarówka koszulek z nadrukiem i haftem

Prosimy wziąć przy każdym rozmiarze poprawkę +/-  1,5 cm.

Co wyróżnia naszą odzież reklamową?

Zobacz nasze realizacje odzieży reklamowej

Zalety spersonalizowanej odzieży reklamowej

Odzież reklamowa, torby bawełniane i inne gadżety to świetny dodatek do zamówień, które składają Klienci. Zapewniając odzież reklamową dla pracowników zwiększamy rozpoznawalność i świadomość marki, jest to również skuteczna reklama marki (reklama mobilna), jak i dobry krok, żeby dotrzeć do nowych klientów. 

Bluzy i koszulki z nadrukiem i haftem od firmy Markus — jakość i doświadczenie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla naszych klientów na rynku polskim, jak również zagranicznym. Zaufali nam klienci marek klasy PREMIUM, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Specjalizujemy się w wykonywaniu jedno- lub wielobarwnych nadruków na tekstyliach, papierze i tworzywach sztucznych. Do sitodruku używamy bezpiecznych farb wodnych, plastizolowych oraz wywabowych, dzięki czemu uzyskujemy doskonały efekt kolorystyczny i rzeczywiste odwzorowanie grafiki. Markus to gwarancja zadowolenia klientów i usług na najwyższym poziomie świadczonych przez doświadczonych pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego.

Nasi pracownicy dostosują ofertę do Państwa potrzeb.