Worki lniane od producenta Markus

Len to szlachetny materiał o wielu właściwościach i zastosowaniach. Nic zatem dziwnego, że często jest wykorzystywany przez producentów żywności ekologicznej oraz bielizny, zabawek, dekoracji czy prezentów do pakowania.

Worki ekologiczne z lnu  – właściwości i zalety

Len to tkanina, która jest wykorzystywana od pokoleń. Biodegradowalna tkanina doskonale sprawdza się do produkcji nie tylko odzieży, ale również toreb i opakowań ekologicznych. Naturalne włókna lnu zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, a także chronią zawartość przed bakteriami i grzybami, które mogłyby dostać się do środka. Dlatego też coraz chętniej wykorzystywane są przez producentów zdrowej i suchej żywności, którzy pakują do lnianych woreczków swoje produkty.  Worki lniane od producenta Marcus mają właściwości antybakteryjne, antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne.

worki lniane producent

Dlaczego warto zdecydować się na lniane worki z nadrukiem?

Worki ekologiczne to doskonały sposób na zapakowanie zamówienia w bezpieczny sposób. Świetnym pomysłem jest zamówienie dedykowanych lnianych worków z nadrukiem lub logo własnej firmy. Woreczek później będzie mógł służyć jako miejsce do przechowywania kosmetyków naturalnych czy własnoręcznie robionych elementów dekoracyjnych.

Zastosowanie worków lnianych z nadrukiem

Worki ekologiczne z lnu są uniwersalne i mają szerokie zastosowanie:

  •  spożywcze    –  przechowywanie pieczywa, warzyw, owoców, bakalii czy ziół,
  •  ekologiczne  –  ekskluzywne opakowanie kosmetyków, szczotek, świec zapachowych, bielizny, zabawek czy prezentów,
  •  dekoracyjne – wypełnione suszem kwiatów i ziół stopniowo uwalniają mieszankę aromatów zapewniając przyjemny zapach.
lniane worki z nadrukiem
worki ekologiczne

Wysokiej jakości worki lniane od producenta Markus

Worki ekologiczne dostępne w naszej ofercie są wykonane ze 100% polskiego lnu. Woreczki są szyte z najwyższej jakości materiałów od polskich producentów, którzy posiadają certyfikat OEKO-TEX. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość woreczków.

Zobacz realizacje worków lnianych od producenta Markus

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

BLISKO
20 LAT NA RYNKU

SETKI
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYSIĄCE
WYKONANYCH REALIZACJI

Co wyróżnia nasze worki lniane?

Producent wyrobów z lnu – Markus

Jako producent wyrobów z lnu zachęcamy do skorzystania z możliwości pakowania własnych zamówień w ekologiczny i funkcjonalny sposób. Gwarantujemy, iż lniane worki z nadrukiem podbiją serca Twoich klientów, a dodatkowy napis będzie doskonałym sposobem na reklamę. Dopasujemy woreczki do twojego indywidualnego produktu, dzięki czemu każdy klient zapamięta twoją firmę.

Zaufali nam

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego.

Nasi pracownicy dostosują ofertę do Państwa potrzeb.